Poradíme vám jak získat ztracená data zpět!
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

První pomoc - jak postupovat při ztrátě dat z disku, HDD?

Pokazil se vám pevný disk, paměťová karta nebo jiné datové médium a měli jste na něm cenná data, která chcete zachránit? Pokračujte podle následujících pokynů:

1) Zavolejte nám na 777 712 650 nebo pošlete formulář.
Čím dřív nás po závadě kontaktujete, tím dřív můžete mít cenná data zpět. Obratem vám podáme zpětnou vazbu o tom, jak závažná je daná porucha a možnost záchrany dat a sdělíme rámcovou cenu záchrany dat. Pro přesné určení je ale nezbytně nutná diagnostika v naší laboratoři.

2) Odešlete vadné médium (vyzvedneme si je zdarma)
Pokud se rozhodnete data zachránit, médium můžete do laboratoře doručit osobně, poštou nebo si ho vyzvedneme po celé ČR zdarma rovnou my. Jedno důležité doporučení: Připravte médium na cestu a zamezte především dalšímu poškození otřesy a statickou elektřinou.

3) Provedeme diagnostiku závady (zdarma)
Naši odborníci v laboratoři provedou diagnostiku poškození média a určí, jaká data a v jakém rozsahu lze zachránit. Odhadnou také finální cenu. Ta by se již neměla měnit. Pokud budete souhlasit, pustí se následně do záchrany dat. V urgentních případech provedeme diagnostiku i na počkání.

4) Proběhne záchrana dat
Standardně provádíme záchranu/obnovu dat do 48 hodin. Pokud je potřeba rychlejší zásah, můžeme na záchraně pracovat ihned v rámci expresního režimu. Přečtěte si podrobněji, jak záchrana dat z HDD probíhá. Důležitá garance: Platíte jen za úspěšnou záchranu dat. V případě že se záchrana nepovede, bereme náklady na sebe!

5) Předáme vám zachráněná data zpět
Po úspěšném dokončení záchrany dat vás budeme kontaktovat a domluvíme se na způsobu předání zachráněných dat. Data si můžete přijít vyzvednout osobně, nebo nechat zaslat poštou.

Co je ještě důležité vědět?

Expres záchrana

V případě urgentních poruch a potřeby mít ztracená data k dispozici co nejdřív poskytujeme expresní záchranu/obnovu dat v rámci speciální cenové sazby. V tomto případě se zakázce začnou naši odborníci věnovat okamžitě. V případě opravdu závažných poruch (servery, raid pole, firemní databáze atd.) jsme schopni na záchraně pracovat nonstop a kdykoliv.

Výměna vadného média, kopie dat

Pokud budete chtít vadné médium vyměnit rovnou za nové a na něj zachráněná data přehrát, stačí dát vědět. Jinak zachráněná média obvykle kopírujeme na CD/DVD, v případě většího objemu zachráněných dat na pevný disk.

Platba

Přijímáme všechny standardní platební karty a hotovost. Po domluvě lze (většinou větší částky) uhradit také bankovním převodem.

Máme špičkové procesy a technologie záchrany dat

Díky neustálým investicím do nových technologií a výzkumu, užší spolupráci s výrobci paměťových a diskových médií, vývojovými středisky a univerzitami disponujeme zásadním know-how, špičkovými procesy a postupy pro záchranu dat. Na některé typy poruch jsme na trhu v ČR jediní, kteří si s nimi dokážou poradit (např. se zadřenými ložisky u disků Seagate). Neustále zdokonalujeme a zrychlujeme své algoritmy a metody. Díky tomu dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti záchrany dat, zkracujeme dobu potřebnou k záchraně a poskytujeme naše služby i jiných firmám v tomto oboru.

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena